PROVOZNÍ PŘESTÁVKA, Nevyužité vouchery je možné použít na mobilní masáže domů.

O mně

foto-heart-round-gold

Joanna Smelíková

magister sztuki - magistr umění

 

Pocházím z multikulturního prostředí v oblasti moravskoslezského kraje, z přihraničních měst Český Těšín a Cieszyn (Polsko). Vystudovala jsem obor učitelství výtvarného umění v polském Cieszynie, absolvovala jsem rekvalifikační kurz Sportovní masáž akreditovaný MŠMT a kurz Havajské masáže. Pracovně působím v oblasti masážního umění a grafického umění. Z praxe počítačové grafičky rozumím skupině lidí, kteří mají sedavé zaměstnání hodně zatěžující zadové a šijní svalstvo a potřebují uvolnit tento nátlak na celý organizmus. Sportovně se nejvíc věnuji prknovým sportům, hlavně snowboardingu. Od dětství jsem každosezónně na svahu a v 1998r. jsem poprvé nastoupila na snowboard. Působím i v lyžařských střediscích v roli instruktorky lyžování a snowboardingu pro děti a začátečníky. Baví mě také jízda na kole a raketové hry. V osobním zájmu tvořím v asijském umění kaligrafie shódo a malby sumi-e.  Jsem si vědoma, že dnešní společnost je obklopena různými vlivy a určité svalové a stresové problémy se můžou vyřešit masáží těla. K tomu si dopřát kvalitní vůní masážního oleje působícího zevně i vně, a který je přírodním zdrojem ziskání správné tělesné a duševní kondice. Masážní salón jsem provozovala od července 2021 do ledna 2024 roku. Nyní mám provozní přestávku a hledám nové místo k přijetí klientů a návratu do masážních služeb. 

 

Masáž - Umění dotyku

 

Znovuobnovení pomocí masáží lze vnímat jako rituál, který nám dává sílu a znovuzrození životní energie. Důležitý je kontakt a správné psychické naladění a uvolnění. Preventivně masáž napomáha k předcházení zhoršování stavu a delší výdrži. Uvolňující relaxace v tichém soukromém prostředí, při poslechu hudby, prohlubuje vnímání dotyku a aktivuje jiné potřebné druhy smyslů, tímto blahodárně se můžete ponořit do vln, které Vás ponesou na hladinu klidu.

Ze sportovního hlediska masáže jsou doplňkem k nastartování a povzbuzení ke sportovnímu výkonu. Radost z pohodlné masáže se tak přenáší do radosti z pohybu. 

 

Získané masérské osvědčení:

  • Osvědčení MŠMT o získání profesní kvalifikace Sportovní masáž
  • Osvědčení Havajská masáž

 

Získané sportovní licence:

  • Licence MŠMT Instruktor snowboardingu Apul D
  • Licence MŠMT Instruktor lyžováni Apul D1

 

 

"Masáže jsou rituálem pro krásu."

svicka