PROVOZNÍ PŘESTÁVKA, Nevyužité vouchery je možné použít na mobilní masáže domů.

Mobilní masáže

Mobilní masáže je to služba poskytování masáží s dojezdem ke klientovi na určené místo. Součástí je přenosné vybavení a poskytování masérských služeb v individuálním prostředí. Poskytnutí této služby je podmíněno dodržováním provozního řádu mobilní masérky a udělením souhlasu na požadavky nezbytné k poskytnutí masáže. Nutné je mít dostatečné volné místo cca 2 x 2m pro rozložení masérského křesla, cca 3 x 3m pro rozložení masérského stolu.

 

INDOOR MASÁŽE - MASÁŽE V DOMÁCNOSTI A V soukromých PROSTORÁCH

Po domluvě nabízím dojezd ke klientovi domů (pouze pro ženy, Český Těšín a okolí) nebo do sportovních, hotelových zařízení apod. Tuto verzi provádím za určitých podmínek, např. nedostačující mobilita klienta, relaxace a rekondice ve vlastním prostředí.

 

OPEN AIR MASÁŽE - VENKOVNÍ MASÁŽE

Masáže na čerstvém vzduchu za příznivých podmínek, s využitím přenosného masážního křesla nebo masérského stolu a rozkládacího masážního stanu, který poskytuje soukromí. Tato forma je vhodná na organizovaných akcích apod.

 

OFFICE MASÁŽE - FIREMNÍ MASÁŽE

Pro firmy a zaměstnance pracující v kancelářích a dalších sedavých zaměstnáních, masáže se provádějí ve vyhrazených prostorách firmy s využitím přenosného masážního křesla, vhodné na masáž šíje, zad a rukou pro větší počet klientů, délka jedné masáže 10 - 30 min.

 

Pro upřesnění a ceník neváhejte mě kontaktovat na masazesmelikova@gmail.com, tel. 703 660 638, ve zprávě prosím uveďte termín a místo, děkuji.

 

auto_1